UV baskı en önemli dekorasyon malzemeleri arasında yer alır. (Ultraviyole baskı olarak da bilinir) Pleksi materyali kaliteli ve şeffaf olması nedeni ile ışık geçirgenliğini tam olarak sağlar. Bundan dolayı reklam sektörünün en çok kullanılan malzemesi olarak tercih edilir. Tabelalarda çok sık kullanılan baskı teknolojisi maharetli ustalarımızın ellerinde şekillenir ve sanatsal biçimde işlenmiş olarak sizlere sunulur.

Pleksi baskı nedir? Pleksi baskı işlemi genel olarak malzemenin üzerine kaplandığı için ışık geçirgenlik oranı folyonun kalitesine göre değişeceğinden dijital baskı işlemi noktasında istenilen kalitede sonuç alınamaz.

Hem ürünlerimizi incelemek hem de baskı tekniklerinden detaylı bilgi için yeterli deneyime sahip olan firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Baskı çeşitleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Birbirinden farklı uv pleksi baskı tekniği ile hizmet vermekteyiz.

Mor Pleksi ile pleksi üzerine baskı ışıklı uv işlemi de uygulanır. Beyaz pleksi şeffaf pleksi, buz beyazı pleksi üzeri uv baskı tekniğinde özel baskı hizmetleri uygulanarak mükemmel görünüme sahip pleksiler elde edilmesi mümkün.

Firmamızda kullanılan özel baskı modları ile LED aydınlatmalar devreye girdiği zaman bile renklerde herhangi bir açılma söz konusu olmaz. Bu tarz baskı pleksiler ile ışıklı tabelalarda mükemmel görüntüye sahip logolara ya da görsellere sahip olmanız mümkün.

Baskı türünün biri olan cam üzerine basım yapılan çalışmalar da mevcuttur. Baskı kalitesi sayesinde çok güzel sonuçlar alınabilmektedir. Pleksi üzerine yazı yazma noktasındaki deneyimimiz sayesinde sizlerin ihtiyaç duyabileceği neredeyse tüm ürünleri imal edebilmekteyiz.

Pleksiglas cam baskı için firmamız ile iletişime geçerek ihtiyacınız olan ürün için sipariş talebinde bulunabilirsiniz. Gelişen teknoloji ve bilgi birikimimiz sayesinde çok fazla çeşitteki seramik fayans cam baskı gibi ürünler üzerine baskı yapılabilmektedir.

Özellikle sahip olduğumuz kaliteli uv pleksi baskı makinesi seçenekleri ile çok farklı çözümler sunabilmekteyiz. Ek olarak genelde pleksi ürün standları için de kullanılmaktadır. Farklı UV baskı örnekleri için galeri bölümünü inceleyebilir ya da bizleri ziyaret edebilirsiniz. Sizleri fabrikamızda ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Birçok kez aynı noktaya uygulanan baskı ile mürekkepler kalınlık oluşturup ve bu da kaliteli baskı olarak adlandırılır. Baskı makinelerinde abartma pleksi baskı uygulaması ile braille alfabesi, sanatsal çalışmalar ya da tipografik yazı sistemleri oluşturmak mümkün. Firmamızda üretimi yapılan bir diğer baskı yöntemi ise yükseltme pleksi baskıdır.

Şık başlı vidalar kullanılarak yükseltilip montajı gerçekleştirilen yükseltme pleksi baskılar için iki farklı kalınlıkta baskı teknolojisi kullanılıyor. Uv baski yapan firmalar arasında ön planda markamızın tüm modellerini incelemek için internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm UV baskı ürünleri firmamız tarafından en kısa süre içerisinde üretilir ve teslim edilir. Pleksi UV baskı fiyatları noktasında kaliteyi uygunlukla sizlere sunmaktadır.