Polikarbon çatı kapatma doğal güneş kaynağının yansıması için olduğu kadar aynı zamanda aydınlık mekân tasarımı amacıyla da kullanılmaktadır. Özellikle doğal güneş kaynağının yansıması için tercih edilirken aynı zamanda aydınlık mekân tasarımı amacıyla da yapılır. Işık geçirgenliği yönünden cam kadar iyi olan polikarbon reçinesi sayesinde her zaman dayanıklı bir çatı kapatması gerçekleştirilir.

Isı izolasyonu sağlayan polikarbon levha ürünleri aynı zamanda darbelere karşı dayanıklı olması sebebi ile de çelik konstrüksiyonun üzerine tercih edilir. Çatı sistemleri, tünel, teras kapatma, sera veya kış bahçesi gibi kullanım alanlarının çeşitliliği sayesinde şeffaf çatı malzemeleri bir avantajdır. Kişilerin ya da firmaların isteklerine göre tasarlanan çatı tasarımlarımızda, istediğiniz renkleri ve tasarımları hazırlayabilmekteyiz.

Polikarbon levha mevsim geçişleri arasındaki dayanıklılığı ile bilindiği için çatı kapatma işlemlerinde sıklıkla kullanılmaktadır. Kalitesi sayesinde yaz, kış kullanıma uygundur ve güneşin zararlı ışınlarını hapseder.

Polikarbon çatı kapatma uygulamaları çatının dayanıklı olmasını sağlamaktadır. Polikarbonat levha uygulamalarında en önemli avantaj çatı kapatıldığında yansıyan ışıkları eşit bir şekilde dağıtabilmektedir. Bu noktada Mor Pleksi olarak polikarbon kapatmanın birbirinden farklı seçeneklerini sunmaktayız. Pleksi makina kapakları için de yardımcı olmaktayız.

Pleksi levha fiyatları sizlere maliyet zorluğu yaşatmadan kolaylıkla uygulanabilen bir işlemdir. Birçok yönden avantajlı olduğu çatı kapatma işlerinde en çok tercih edilen ürünümüz olarak bilinir. Temelinde kullanılan pleksi ürünümüzü çoğu firmanın aksine kendimiz ürettiğimiz için kaliteye ayrı bir önem vermekteyiz. Pleksi tabaka fiyatı noktasında sizlere farklı çözümler sunmaktayız.

Polikarbon çatılar tüm mevsimler için uygun olduğundan birçok farklı kullanım alanı bulunmaktadır. Bunların içinde ise polikarbon çatı malzemeleri en çok teraslarda kullanılır. Teras ve verandaların kapatılması, otopark, tünel, bahçe veya kapı girişi, üst geçitler ve otobüs durakları gibi birçok alanda da polikarbon çatı kapatması yapılır. İstenilen yere yönelik ölçü alınarak bir renk seçildiğinde talebe yönelik özel hizmet de vermekteyiz.

Mor Pleksi olarak talepleriniz doğrultusunda uygulama yerinde pleksiglas plaka montaj yapılarak çatı kapatma işleminizi başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Güneş ışığının ve yapay ışıkların eşit bir şekilde çatı üzerinde dağıldığını görebilirsiniz. Montajı yapıldığı andan itibaren uzun ömürlü bir şekilde kullanıma uygun olarak tasarlanan polikarbon çatı kapatma ile yaşamınız boyunca ürünün kalitesini görmüş olacaksınız.