Pleksi vakum işlemi kutu, harf veya tabela gibi reklam ürünlerinin plastik vakum makinası yardımı ile şekillendirilmesi olarak bilinmektedir. Led aydınlatmalı kutu harflerin baskısı için tabela ve şirket adı daha çekici görünüme kavuşturulur. Şirket reklamlarını daha etkili kılmak amacıyla pleksi vakumdan yararlanılır. İstenilen renklerle ışıklı harfler seçilerek, kutu harf sembolleri kullanıldığında çekici bir yansıma görebilirsiniz. Pleksi plakalık İstanbul aramalarınızda MorPleks olarak her zaman kaliteli ürünlerimizle sizlerleyiz.

Genellikle reklam firmalarının ve şirket isimlerinin vakum plastik ile daha etkileyici bir görünümün sağlanması elde edilir. İnsanlar bir ofise veya herhangi bir mekâna girdiklerinde ilk dikkat çeken şey mekânın ismidir. Büyük harf sembolleri, renkli, ışıklı aydınlatmalar ile çekici bir hale getirilen reklam yazıları ve şirket isimleri ilgi odağı olur.

Özellikle geceleri dahi gözle görülebilen ışıklı yazılar birçok firmanın dış duvarında görülür. Eczanelerde belirtilen harf sembolleri ve renkli aydınlatma sayesinde daha dikkat çekici bir görünümdedir. Tabi bu noktada hizmet alınacak olan firmanın vakum kalıbı ve plastik vakum makinası alanındaki yetkinliği önemlidir.

Düz plastik plakalar üzerinde yapılan pleksi şekillendirme işleminde renklendirmek için termoform ısısı yöntemi kullanılır. Bu yöntem aynı zamanda pleksi vakum harf şişirmede de işe yarar. Pleksi kutu ve pleksi tabelalar için de bu teknik sıkça kullanılmaktadır. Pleksi imalatı yapan firmamızdaki tasarım çeşitliliği sayesinde birçok farklı ürün imkanınız mevcuttur.

Hobi, aksesuar ve dekorasyon ürünleri için pleksi vakum tekniği ile pleksi kutu harflerin baskısı için ışıklı tabela yapımı çok daha kolay olmuştur. Pleksi harf şişirme tekniği ile özel şekiller, birbirinden farklı harfler baskılı ve renkli şekilde kolaylıkla tasarlanmaktadır.

Şeffaf pleksi yapısı itibari ile piyasada oldukça fazla kullanılmaktadır. Çoğu durumda hobi, aksesuar, dekorasyon ürünlerinde görülmekle birlikte iş yerlerinde ve çerçeve gibi ürünlerde de oldukça kullanışlıdır. Firmamızda pleksi ürünleri çeşitlerini fazlası ile bulabilirsiniz. Üstelik kaliteli üretime ek olarak pleksi harf fiyatları noktasında üretici olduğumuz için sizlere en hesaplı çözümleri sunmaktayız.

Plastik vakum makinesi basınç yardımı ve ısı direnci ile pleksi şişirme yöntemini kullanır. Yer alacağı alana veya isteğinize bağlı olarak ışıklı veya ışıksız harf modelleri tercih edilebilir. Düz plakaların ısıtılması ile birlikte reklam endüstrisi için birçok farklı ürün tasarlanabilmektedir. Pleksi vakum ile farklı şekillerde ürünler yapılarak satışa sunulduğu gibi işyerleri gibi alanlarda da kullanılmaktadır. Bu noktada firmamızın pleksi bombe alanındaki deneyimi de ön plana çıkmaktadır.