Pleksi Ürünlerinin Yapım ve Montajında Türkiye LideriyizPleksi Ürünlerinin Yapım ve Montajında Türkiye Lideriyiz

Pleksi ürünlerinin yapım ve montajında şu anda Türkiye genelinde ki müşteri portföyümüzle birlikte birinci sırayı almış durumdayız.

Yıllardır ürünlerimizi en kaliteli ve sağlıklı şekilde üreterek müşterilerimize montaj aşaması da dahil olmak üzere teslim etmekteyiz. Aldığımız olumlu geri bildirimler sayesinde artan referanslarımız ile hizmet ağımız tüm ülke çapına yayıldı.

BİZİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN KALİTELİ İMALAT VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Morpleksi ailesi olarak bizler kuruluş tarihimizden beri amacımıza uygun olarak kaliteyi ve müşteri memnuniyetini esas aldık. Bu sayede ilk başlarda zorluklar çektiysek bile sonrasında ki hizmet kalitemizin getirisi yüksek oldu. İmalattan tutun da montaj aşamasına kadar tüm hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini esas alarak hareket ettik. Sattığımız ürünü önce kendimize şu soruyu sorarak sattık. “Bu ürünü ben olsam alır ve gönül rahatlığı ile kullanır mıyım?” diye sorduk.

İşte bu hisler ile çıktığımız ticaret yolunda gün geçtikçe kervanımız daha da büyüdü ve müşterilimizle birlikte büyük bir aile olmayı başardık.

PLEKSİ ÜRETİMİNE ARTIK KENDİ BÜNYEMİZDE DEVAM EDİYORUZ!

Pleksi üretimini artık kendi bünyemizde imal eden ve maliyeti düşüren bir kuruluş haline geldik. Hammadde sıkıntısı çekerek daha yüksek maliyetler ile kaliteli ürünler sunmak yerine çözüme gittik. Pleksiglas hammaddesi veya pleksi olarak bilinen ürünü kendi bünyemizde üretiyor duruma geldik. Bu durum bizlere kaliteyi daha da ucuza mal ederek müşterilerimize sunma imkanını sağladı. Gerçektende ekonomik olarak diğer metaryallerin yerine tercih edilen pleksi ürünlerin artık daha da ekonomik olmasını sağlamaya çalışıyoruz.

MORPLEKSİ FİRMASININ KAPISI MÜŞTERİLERİNE AÇIKTIR

Bizler Morpleksi ailesi olarak bizimle çalışan müşterilerimize kapımızı açık tuttuğumuz gibi yeni çalışmak isteyenlere de buyrun diyoruz. Akıllarında soru işareti bırakmak istemediğimiz iş ortaklarımıza imalathanemizi ziyaret etme olanağı tanıyoruz. Ayrıca firmamıza geldiğinizde ofisimizde bir sıcak çayımızı da içmeden gitmeyin lütfen!

Copyright © 2011 - 2021 Morpleksi İstanbul | Pleksi ve Pleksiglas İmalat Fabrikası pleksi