Pleksi standlar birçok ürün için özel olarak üretilir. Farklı kullanım alanlarına yönelik pleksi ürün standları kozmetikten tekstile kadar birçok alan için üretilir. Kaliteli ve dayanıklı yapısı sayesinde pleksi stantların kullanım ihtiyacını karşılamasıyla stand imalatı gerçekleştirilir.

Pleksi standlar malzemesinin sağlam olması nedeniyle birçok firma için özel olarak üretilir. Vitrin, raf, organizer veya platform olarak tasarlanan pleksi standlarda pleksi malzeme kullanıldığı için istenilen şekil kolaylıkla elde edilir ve tasarım başarılı bir şekilde tamamlanır. Plastik cam olarak bilinen pleksinin standlar için kullanılmasının ilk amacı, dayanıklılığıdır. Böylece uzun zaman kullanılabilir bir ürün olur.

Kolay bir şekilde işlendiği için hafif yapısı sayesinde vitrinlerde veya çeşitli platformlarda pleksi standları görmek ve üretmek mümkündür. Lazer kesim sayesinde istenilen tasarım belirlenen çizim ve ölçüler doğrultusunda kusursuz bir şekilde pleksi plakalık İstanbul arayışınız için hizmet vermekteyiz.

Pleksi standların birçok çeşidi vardır. Bu çeşitler arasından pleksi teşhir standı ve masa üstü pleksi stand oldukça fazla hizmete tabi tutularak satışa sunulur. Teşhir standı ürünün fuar ve sergi alanlarında çeşitli tanıtım ve reklam yerlerinde kullanılır. Genellikle firmaların çeşitli amaçlarla tanıtım için kullandığı standlar günümüzde popüler bir hale gelerek farklı kullanım alanlarını çeşitlendirir. Özellikle pleksi kozmetik standları kullanılmaktadır.

Çeşitliliğin fazla olması nedeniyle kullanım yerine bağlı olarak müşterilerimizin talebi doğrultusunda stand oluşturuyoruz. Lazer kesim işlemleri ile birlikte pleksi ürün standı üretimi de yapıyoruz.

Ürün standları bilindiği üzere bir ürünün satış ve pazarlanması için kullanılır. Çoğu kişi ürün standını reklam amacıyla kullanırken kimi zaman ise ürün standları firmaların kendi ürünlerinin tanıtımı için de kullanılır. Oldukça kullanışlı olan pleksi ürün standları farklı alanlarda kişinin isteğini karşılayarak tanıtım amacı işinin görünmesini sağlar.

Ürün tanıtımı amacıyla oldukça yararlı olan pleksi standlarımız, birçok yerde karşılaşılması mümkün ürünlerdir. İhtiyaç duyulan bir tanıtım olduğumda ürün teşhir standları kaliteli ve güvenli yapısı ile yardımınıza koşacaktır. Malzemesinin kaliteli olması nedeniyle oldukça fazla talep gören pleksi standlarımız her alanda kullanıma uygundur. Detaylı bilgi almak için irtibat bilgilerimizden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.