Dayanıklı ve hafif yapısı sayesinde pleksi tabela ürünleri reklam endüstrisinde oldukça sık kullanılır. Akrilik malzemeden üretilen reklam panelleri hava şartlarından etkilenmeyen özelliğe sahiptir. Dayanıklılık açısından oldukça önem taşıyan tabelalar pleksi malzemeden yapılarak herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalınmasını engeller.

Olumsuz hava koşullarına karşı sağlam yapısı ile baş gösteren bu ürünler reklam sektörü içerisinde broşürler ve reklam panelleri ile ilişkilidir. Görsellik ve estetik açıdan broşürlerin sağlam bir tabela yerleştirilmesi ile dikkat çekici bir görünüm kazandırılmış olur. Bu sayede tabelalarda etkileyici reklamların görülmesi de etkili bir reklam çağrısı olacaktır

Işıklı, harfli, ışıksız, kabartma harfli, şeffaf veya kutu harf gibi modellere sahip olan tabela üretiminde iç ve dış mekâna uygun lazer kesim tabelalar tasarlanabilir. İstenilen mekânlara uygun olarak tasarlanan tabelalar ile güzel bir görünüm avantajı sunulur. Tabela çeşitleri arasında popüler olan tabelalar son dönemde oldukça talep görüyor. Özellikle kurumsal mağazalar tarafından sıkça ihtiyaç duyulabilmektedir.

Kullanım alanına bağlı olarak farklı modellerde olan pleksi tabelalarda ışıklı modeller çoğu mekân için uygun olsa da kimi zaman tabela seçimlerinde sadelikten yana olunması da mümkündür. Çeşitliliğin fazla olması nedeniyle tabela seçiminde birden çok model ile karşılaşılır. Pleksi plakalık çeşitleri arasından mekâna uygun olan bir seçim yapılarak farklı tabelalar tasarlıyoruz.

Ekonomik açıdan uygun fiyatı ile oldukça talep gören tabelalarımız için sektörün yenilenme süreci hızla değişim gösteriyor. Tabela çeşitlerimiz arasından en çok tercih edilen model pleksi kutu harf oluyor. Dış duvarlarda sıkça gördüğümüz pleksi kutu harf modeli aynı zamanda mekânların iç yüzeyinde de karşımıza çıkabilir.

Uzun ömürlü ve dayanıklı olmasının avantajını sunarken içerdiği kaliteli malzemeler sayesinde de kusursuz bir görünümü yakalamayı sağlar. Reklam üreticileri arasında tabela seçimleri dikkate alındığında kutu harf seçimi en çok tercih edilenler arasında oluyor.

Bunun ilk nedeni görsellik olsa da temel nedeninin dayanıklı ve kaliteli malzemelerden yapmış olmamızdır. Aynı zamanda uygun tabela fiyatları da etkili olmuştur. Söz konusu kaliteli ve hesaplı pleksi imalatçıları olduğunda firmamız sektörde kendini ispatlamıştır. Sizler de pleksi tabela ihtiyaçlarınız için firmamızı inceleyebilirsiniz.