Şeffaf raflar olarak bilinen pleksi raflar dekorasyon bakımından son günlerin oldukça popüler ürünüdür. Günümüzde sadelikten yana olan bireyler için şık tasarımı ile ön plana çıkan pleksi raf üretim aşamasında basit kesim ve lazer ile işlemin tamamlanması sağlanır. Pleksi raf sistemleri birçok evin ve ofislerin vazgeçilmez ürünlerini tasarlayarak müşterilere sunar.

Genellikle kitaplık ve dekorasyon ürünlerini koymaya yarayan raf sistemleri üretilirken doğru bir kalınlık seçilerek kaliteli laflar oluşturulur. Pleksinin sağlam ve dayanıklı yapısının rafa yansıması sonucunda ortaya kusursuz raflar çıkar. Sadece dekorasyon amacı ile değil aynı zamanda bir ev ihtiyacı olarak belirlenen rafların pleksi sistem ile üretilmesiyle daha sade bir tasarıma kavuşulur.

Kolay montajı ve sade görünümü dolayısıyla odadaki atmosferi değiştirmek için ve aynı zamanda renksiz yapısıyla dikkat çekmemeyi sunar. Sade ve şık tasarımı sayesinde tüm alanlarda kullanıma uygundur. Pleksi satış alanında gerçekten fark yaratan sonuçlar da çıkarabilmektedir. Firmalar özellikle bijuteri standı noktasında kullanmaktadır.

Pleksi raf sistemleri ile amaca yönelik tasarımlar başarılı bir şekilde yapılarak rafların kalınlığı üzerine konulacak eşyalar için uygun bir şekilde ayarlanır. Kolay temizlenebilen yüzeyi ile pleksiglas plaka temizliği kolaylıkla yapılabilir. Sadeliği sevenler için mutfak dolapları yerine pleksi raf da çoğunlukla tercih edilen bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor.

Pleksi raf sistemlerinde en çok tasarlanan ürünler banyo rafı ve mutfak rafıdır. Aynı zamanda kurumsal mağazaların dekorasyon işlemlerinde de sıklıkla kullanılmaktadırlar. Banyo ve mutfak rafı tasarımlarında pleksi raflar popülerleştiği için en klasik banyo dolaplarını geride bırakıyor. Pleksi raf sistemleri kaliteli yapıda raflar üreterek müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için birbirinden farklı raf tasarım hizmeti veriyoruz.

Rafların dayanıklı yapıda olması, uzun süreli kullanmayı sağlar. Raf sistemleri hizmeti verirken ilk önceliğimiz kaliteli ve doğru ölçülü raf üretimidir. Amaca yönelik üretilen raflar kalitesi sayesinde müşteriyi memnun eder. Doğru teknikler ile raf işlemleri yapılarak kusursuz bir tasarım ortaya çıkacaktır. Kullanım yerine göre tasarımı ayarlayarak her zaman müşterilerimiz için güvenilir bir hizmet sunarız. Pleksi raf sistemleri talepleriniz için irtibat bilgilerimizden 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.