Düğün ve nişan organizasyonlarında en çok tercih edilen masa modelleri arasında yer alan pleksi masa modeller arasında popülerleşen bir masa modelidir. Ayrılma yapmayan oldukça dayanıklı ve sağlam olan bu ürünler tek parça halde üretilerek satışa sunulur. Ürünlerde kıvırma ve bükme yöntemi kullanılarak tek parça masa üretimi yapılır. Aynı zamanda birinci sınıf kaliteli bir malzeme olan pleksi, masalar için oldukça kullanışlıdır.

Genellikle şeffaf, saydam yapıda modeller tercih edilir. Özel günler ve davet günleri için bir organizasyon masasında pleksi şeffaf masa kullanılır. Sağlam yapısı sayesinde üzerindeki yükleri taşıyarak herhangi bir olumsuz durumla karşılaşılmasını önler. Camdan farklı yapısı ile masanın kaliteli olması oldukça güvenlidir. Bu şekilde imal ettiğimiz için uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Yüksek kalitesi sayesinde kolaylıkla kalınlığı ve yüksekliği ayarlanabilir. Masaların üretimi oldukça kontrollü yapılarak tek parça veya çoklu parçalar halinde masa hizmeti verilir. Masa ve yan sütunlar tek tek ölçülerek istenilen büyüklüğe ulaşıldığında hazır hale gelir.

Plexi üretiminde kaliteli bir hizmet vererek dayanıklı masaları hizmete sunuyoruz. Dökme şeffaf pleksiden üretilen dekoratif masalar doğum günü organizasyonları için sıklıkla kullanılır.

Organizer masa olmasıyla bilindiği için herhangi bir organizasyon için pleksi masa hizmetini güvenle firmamızdan alabilirsiniz. Sağlam yapısı ve estetik görünümü açısından her zaman organizasyonlar için yeterli olan bu masa modelini belirlediğiniz bir alan içine yerleştirerek kullanmanız mümkündür. Pleksi toptan masa ihtiyaçlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Cam gibi hassas ve kırılan bir yapıya sahip olmadığı için organizasyonlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Bahçede misafir ağırlarken, eviniz içerisinde bir kutlama esnasında ve herhangi bir mekânda bu ürünleri görebilirsiniz. Birçok avantajı olduğu için çoğu zaman açık hava davetlerinde kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Ek olarak akrilik stand ürünlerinde de sıklıkla kullanılmaktadırlar.

Hafifliği ve yapısı ile masa üzerine taşınan yiyeceklerde bir sorun çıkarmayarak kolaylıkla ürünlerin yerleşmesini sağlayabilirsiniz. Önceden belirtilen ölçüler doğrultusunda hazırlanan pleksi masaları kullanırken özel bir istek doğrultusunda müşterinin talebine yönelik tasarımları dikkate alıyoruz. Süsleme bakımından detaylı ölçülerin alınması ile harika bir pleksi masa tasarımı ortaya çıkarıyoruz.