Aydınlatmada son dönemin en popüler ürünü led aydınlatmalar. Pleksi led aydınlatma ile ışık eşit olarak dağılarak daha çekici bir görünüme kavuşması sağlanır. Pleksi aydınlatmalar kolaylıkla kırılmayacağı için çocuk odalarında tercih sebebi oluyor. Pleksiglas aydınlatma ile hem ekonomik açıdan hem de aydınlanma açısından oldukça yarar görebilirsiniz. Son dönemin yazılı aydınlatmaları popülerleşerek günden güne her geç odasında yerini alıyor.

Pleksi led aydınlatma ise birçok farklı modelde tasarlanarak ışığı tam anlamıyla geçirerek iyi bir aydınlatma sağlıyor. Daha az enerji kullanıma yönelim sağlayan pleksi led ışıklarda çoğu zaman normal aydınlatma sistemlerinden daha az enerji harcaması yapılır. Bu nedenle günümüzde şıklığının yanı sıra tasarruf açısından da ürünlerimiz yarar sağlar. Mor Pleksi olarak markamız pleksi şekillendirme ve pleksiglas kesim noktasında 20 yıllık deneyimle sizlere yardımcı olmaktadır.

Pleksi aydınlatmalar ışığı tamamen geçirmesiyle birlikte doğrudan ışığı yayar. Bu nedenle az ışık olması talep edilse dahi hem loş bir ışık hem de ışık enerjisinden tasarruf sağlar. Homojen bir şekilde ışığı yayan pleksiglas led aydınlatma oda içinde ışığın yayılması yaparken pleksinin faydalarından yararlanılır. Tıpkı uv baskı ürünlerinde olduğu gibi.

Işığın yansımasını sağlayan pleksi led aydınlatma enerjiyi azaltarak tasarımı ile iyi bir aydınlanmayı hedefler. Pleksilerin görünüm açısından oldukça şık tasarlanması ile aydınlatma sistemleri ile birleştiğinde ortaya farklı bir yaratıcılık çıkıyor. Işığı doğru bir şekilde yansıtmayı başararak odanın tüm alanlarında aydınlık bir görünümü ortaya çıkarır. Dikkat çekici görünümüyle dekorasyon açısından oldukça iyi görünüme sahiptir.

Odanızda ışığın yayılımını gözlemlemek istiyorsanız pleksi aydınlatma ile homojen ışık yayılımını izlemeniz mümkündür. Işık kaynağının oldukça verimli olmasından dolayı kusursuz bir ışık saçılımını görebilirsiniz. Pleksi led aydınlatma ile odanızda eşsiz bir aydınlanma keyfini çıkarabilirsiniz. Homojen ışık yayılımını gözlemlemek için kusursuz bir şekilde tasarlanan led aydınlatmalar mükemmel bir ışık kaynağıdır.

Özel üretim olarak tasarladığımız led aydınlatmalar arasında son günlerde oldukça popüler olan pleksi aydınlatmalar sıklıkla tercih edilen bir aydınlatma modelimizdir. Kusursuz ışık saçılımı ve enerji tasarrufu sağlayan pleksi aydınlatmalarımız diğer aydınlatma modellerine göre daha ekonomik ve daha avantajlıdır.