Pleksi ile üretilen ürünlerden en çok tercih edilenlerden biri pleksi kürsü ürünleridir. Özellikle rahat taşınması ve dayanıklı olmasıyla birçok alanda bu kürsüler kullanılır. Tercih edilen alana ve özelliklerine göre değişen bu kürsüler dair bilinen kullanım standartlarına uygun üretilmişlerdir. Özellikle kürsüler alanın dekorasyonuna uygun imal edilirler. Bu kürsüler içeriğinde yer alan pleksi ile kolay kesim konusunda 3D kesim fonksiyonel alt yapılarla donatılmışlardır. Buna istinaden farklı fonksiyonları ile birbirinden farklı kürsü tasarımları vardır.

Pleksiglas kürsüler son derece işlevsel olan pleksi malzemeler ile kolay ve dayanıklı bir şekilde tüm organizasyonlarda tercih edilir. Bu kürsüler ayrıca içeriğinde yer alan pleksi ile çok daha az kırılgan ya da kırıldığında dahi çevredekilere zarar vermeyen ürünlerdir. Firma olarak pleksi şekillendirme alanında 20 yıllık deneyimle sizlere hizmet sunmaktayız.

Bu ürünler kullanım alanlarına ve modellerine göre değişir. Bu modeller şunlardır; akrilik kürsü en çok tercih edilen ürünlerdir. Seminerler veya büyük toplantılar için konuşma kürsüsü üretimleri vardır. Ayrıca pleksi masa ürünleri de kullanılabilmektedir.

Pleksi konuşma kürsüsünün özellikle siyasi parti çalışmalarında kullanıldığı bilinmektedir. Büyük toplantılara özel toplantı kürsüsü modelleri vardır. Büyük işyerlerinin veya diğer alanların açılışında kullanılan açılış kürsüsü tercihleri de bulunur. Pleksi vakum tekniği ile üretilen bu ürünler  şeffaf kürsü şeklindedir. Özellikle üniversiteler için kongre alanlarında  üniversite kürsüsü imal edilir. Diğer kürsü çeşitleri şunlardır; pleksi çubuklu kürsü anı kürsüsü ve nikâh kürsüsüdür.

Eğlence hayatı içinde plexi kürsüler pleksi bar masası kürsü modelleri vardır. Farklı teknoloji ile üretilen pleksi ayaklı yönlendirme dijital kürsüsü de son modellerdendir. Özellikle pleksi kürsüler düğün organizasyonlarında tercih edilir. Buna istinaden organizasyonlar da her ürün için raf ve bölmeler yer alır. Pleksi fiyatları için irtibata geçebilirsiniz.

Aynı zamanda pleksi kürsü ürünleri ebatlarına göre değişir. Genellikle tasarımlarında kullanım alanlarına göre modeller üretilir. Pleksiden üretilen bu kürsüler taşınması kolay ve dayanıklı malzemelerdir. Talebe göre raflı ve ayaklı olarak üretilen kürsü modelleri vardır. Aynı zamanda pleksiglas kürsü kapsamında organizasyonlarınız için firmalar özel kürsü üzerine kurum simgeleyen logolarda uygulanabilir.