Pleksi Kesim İstanbul Bayrampaşa Fabrikamızdan İmalata Dair Video GörüPleksi Kesim İstanbul Bayrampaşa Fabrikamızdan İmalata Dair Video Görü

Pleksi kesim sırasında geçilen aşamalar ve pleksiglas ham maddesi ile yapılacak ürünün imalatından önce çıkarılan tasarıma göre yapılan kesime dair video çekimimiz sizlerle.

Morpleksi firması olarak sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışırken işimizin şeffaflığını ve hizmetimizin kalitesini de hem görsel hemde video çekimlerle sizlere Youtube ve sosyal medya kanallarımızdan aktarıyoruz. Bizimle çalışan müşterilerimizin memnuniyetleri sonrasında firmamıza gelip gerçekleştirdikleri ziyaretler sonrası kendilerinden aldığımız bir tavsiye bunlar aslında.

Çalışma ortamımızı ve şekillerimizi videolar ile sosyal medya ortamlarına taşıyarak kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımızı herkesin görebilmesi gerektiği çok kaliteli bir fikir oldu.

Pleksi kesim videomuzda sizlere fabrikamızda ki CNC lazer kesim ve pleksi lazer kesim işlemleri sırasında yaptığımız işleme dair kısa bir kesit sunuyoruz. Videolarımızın devamı geliyor ve tüm işlemler kademe kademe sizlere aktarılacak. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Copyright © 2011 - 2021 Morpleksi Pleksi ve Pleksiglas İmalat Fabrikası pleksi