Pleksi broşürlük ürünleri zarif ve şeffaf olmalarının yanı sıra ekonomik çözümleri nedeniyle de çoğu sektörde sıklıkla talep edilmektedir. Ayrıca farklı renklerde üretimlerinin yapılması pleksiglas broşürlüklerin; ofislerdeki kullanımlarında dekorasyonu tamamlayıcı bir ürün olmasını da sağlamıştır. Pleksi ürünleri normalde camı kıyasla 6 kat daha fazla dayanıklı yapıya sahiptir.

Pleksi glass maddesinden yapılmış olan birçok ürün insan hayatının farklı alanlarında kullanılıyor. Şeffaf plexi broşürlük de bu ürünlerden bir tanesi. Geçirgen ve zarif yapıları ile şıklığı da arttırmaktadırlar. Bir diğer artısı da avantajlı fiyatlara sahip olmalarıdır. Firmamızda istenilen her boyutta, ebatta ve renkte pleksiglas broşürlük imalatı ve satışı yapılmaktadır.

Pleksi broşürlük ürün ya da firma tanıtımlarında en yaygın olarak kullanılan araçlar arasındadır. Broşürlerin daha derli toplu ve dikkat çekici bir şekilde sunulmasında büyük kolaylık sağlar. Tıpkı pleksi isimlikler de olduğu gibi. Tanıtım broşürü; bir markanın herhangi bir ürününü/hizmetini tanıtmak amacıyla yaygın olarak kullanılan araçlar arasındadır.

Bu tarz ürünler ile ulaşılmak istenen hedef kitlenin markadan, üründen veya hizmetten haberdar olması sağlanır. Bunun için de broşürlerin insanların kolay bir şekilde ulaşılacağı alanlarda teşhir edilir. Pleksi ve pleksiglas ürünler şeffaf veya yarı şeffaf olarak üretilmektedir. Firmamızda farklı renk ve modelde, neredeyse her çeşit plexi broşürlük üretimi yapılmaktadır.

Pleksiglas broşürlükler iki farklı şekilde üretilebilir. A4 duvar tipi broşürlükler ve ayaklı setler olarak kullanıcılara sunulmaktadırlar. A4 pleksi broşürlük duvara ya da düz bir zemine kolaylıkla monte edilebilir.

Ayaklı broşürlük çeşitleri ise mağaza, banka, galeri gibi yerlerde sıkça kullanılır.  Ayaklı broşürler tek ve çift taraflı olmak üzere farklı model seçenekleri ile sunulmaktadırlar.

İç mekanlarda tanıtım ürünlerinin sergilenebileceği kullanışlı masa üstü broşürlük çeşitleri farklı ebatlarda üretilebilir. Firmamızda müşterilerimizin bizden talep ettikleri duvar tipi broşürlükler ya da ayaklı broşürlükler istenilen ebatlarda ve renklerde üretilebilmektedir. Pleksiglas broşürlük ihtiyaçlarınız için farklı bütçelere göre çözümlerimiz bulunmaktadır. Mor Pleksi ile iletişime geçerek pleksi broşürlük fiyatları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.