UV Baskı | Pleksi Uv Baskı | Morpleksi.com


UV Baskı | Pleksi Uv Baskı  uv baskı 2019 - 1  
  uv baskı 2019 - 1  
  Morpleksi ultraviole baskıları 26  
  Morpleksi ultraviole baskıları 25  
  Morpleksi ultraviole baskıları 24  
  Morpleksi ultraviole baskıları 23  
  Morpleksi ultraviole baskıları 22  
  Morpleksi ultraviole baskıları 21  
  Morpleksi ultraviole baskıları 20  
  Morpleksi ultraviole baskıları 19  
  Morpleksi ultraviole baskıları 18  
  Morpleksi ultraviole baskıları 17  
  Morpleksi ultraviole baskıları 16  
  Morpleksi ultraviole baskıları 15  
  Morpleksi ultraviole baskıları 14  
  Morpleksi baskıları 13  
  Morpleksi baskıları 12  
  Morpleksi baskıları 11  
  Morpleksi baskıları 10  
  Morpleksi baskıları 9  
  Morpleksi baskıları 8  
  Morpleksi baskıları 7  
  Morpleksi baskıları 6  
  Morpleksi baskıları 5  
  Morpleksi baskıları 2  
  Morpleksi baskıları 1  

UV BASKI TEKNOLOJİSİ


Ultraviole baskı ülkemizde yeni yeni piyasaya çıksa da zamanla bu reklamcılığın artması beklenmektedir. Bu reklamcılığı kısa bir tanımını yapacak olursak eğer güneş ışığına dayanıklılığı ile pleksi baskı çalışmalarının kurumasını kısıtlamak amacı ile kurutma süresini 1 sn. ‘den daha az süreye inmesi ve bununla birlikte boya özelliğinden dolayı güneşten solma gibi baskıya zarar veren nedenlerin ortadan kalkmasını sağlar. Ultraviole pleksiglas baskı sistemi ile gerçekleştirilen pleksiglas uv baskı malzemesi su gibi maddelerden etkilenmezler, ofset baskı ile basılan malzemelere göre daha dayanıklıdırlar. Pleksi UV baskı oldukça büyük bir reklamcılık şirketidir.


Pleksi baskı sistemi birçok malzemeye Ultraviole kurutma sistemi sayesinde istenilen oranda renkle rahatlıkla ve sorunsuz baskı yapılabilir. Kontrol panel etiketleri, leksan film, kâğıt, şeffaf, opal çıkartma, alüminyum  etiketler, ürün üzerine kullanma talimatları başta olmak üzere geniş bir uygulama çeşitliliğini desteklediği bilinmektedir. En iyi reklamcılık şirketleri arasında gösterilen bu reklamcılık en iyi reklamcılıklar arasında gösterilmesinin temel sebebi ise reklamcılık boyutlarında büyük ölçüde artışlar gösterildiği gibi aynı zaman da kaliteli olarak da büyük bir çaba gösterilmiştir.


Etiketler : pleksi uv baskı, uv baskı, pleksi baskıCopyright © 2011 - 2021 Morpleksi İstanbul | Pleksi ve Pleksiglas İmalat Fabrikası pleksi