Firmamız olarak pleksi kesim ve uygulama alanında kurumsal mağazalar ile çalışmış ve yapmış olduğumuz ürünlerin kalitesi ile kısa sürede kendini kanıtlamış bir firmayız. Pleksi konusunda ihtiyaç duymuş olduğunuz modelleri sizin talebiniz doğrultusunda istenilen modelde ve ölçüde üretiyoruz. Ayrıca firmamızda masaüstü pleksi stand üretimi de yapılıyor. Bu mağazalar için üretilen masaüstü pleksi standlar ile ürünlerin müşteri tarafından fark edilmesi sağlanır.

Firmamızda ilaç standı, kozmetik standı, kırtasiye standı, içecek standı ve gözlük standı gibi pleksi standa üretimi istenilen ölçülerde yapılır. Sizler de pleksi imalatçıları içinde yerini edinmiş olan firmamız ile iletişime geçerek ihtiyaç duydukları pleksi tabela modelini bizden talep edebilir. Talep edilen ürün en kısa süre içerisinde hazırlanıp teslim edilir. 

Kurumsal mağazalar için üretmiş olduğumuz pleksi koruma panelleri bir koronavirüs tedbiri olarak kullanılıyor. Kurumsal mağazalar koronavirüs salgınını önlemek amacı ile pleksi koruma panellerinden faydalanabilir. Pleksi koruma panelleri pastaneler, işletmeler, perakendeciler, eczaneler gibi birçok alanda kullanıma uygundur.

Firmamızda şeffaf pleksi paneller her ölçüde üretilir. Pleksi koruma panelleri banko üzerine kolaylığı monte edilebilir. Ayrıca pleksi koruma panelleri tavana asılarak da kullanılabilir. Ek olarak çatı kapatma için de kullanılmaktadırlar.Pleksi paneller, camdan iki kat daha hafif ve 30 kat daha güçlü olması ile son derece avantajlıdır.

Ayrıca alkol veya antistatik temizleyiciler kullanılarak kolaylıkla temizlenip dezenfekte edilebilir. MorPleks olarak farklı pleksiglas fiyat seçenekleri ile siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Pleksi standların fiyatları ebatlarına ve kullanılan malzemeye göre farklılık gösterir. Firmamız kurumsal mağazalar arasında olarak en avantajlı fiyatlar ile pleksi stand üretimi yapıyor. Pleksi standlar ürünün teşhiri açısından çok önemlidir. Bu standlar sayesinde müşteriler tarafından ürünün fark edilmesi sağlanır. Günümüzde tüm stand modellerini tek çatı altında üreten firma bulmak çok zordur.

Firmamızda her ihtiyaca uygun ölçü ve modelde pleksi stand üretimi yapılıyor. Firmamız olarak en kaliteli malzemeleri kullanarak bizden talep edeceğiniz pleksi stand üretimini yaparız. Pleksi stand ihtiyacı duyduğumuzda firmamız ile iletişime geçerek istemiş olduğunuz modeli ve ölçüyü bize bildirin. Talep etmiş olduğunuz pleksi standın üretimi en kısa süre içerisinde tamamlanır ve size teslim edilir.