Günümüzde iki bin yirmi yılında ortaya çıkan bir salgın hastalık türü olan korana virüs adlı bela birçok ölümleri de beraberinde getirmiştir. Ülke genelinde alınan önlemler ve yasaklar kişilerin sağlıklarını korumak amacı ile yapılıp birçok tedbirleri de beraberinde getirir. Kişilerin sağlıklarını korumak amacı birbirlerine yaklaşmamaları, maske takmaları temasta bulunmamaları gibi önlemler alınır.

Bu önlemler doğrultusunda kişilere bilgilendirme yapılması gerekir. Bu bilgiler ise gerekli sloganlar doğrultusunda veya yapılan reklam baskı ve diğer bütün konular ile kişilere verilir. Bu bilgilendirmeler plexi glas malzeme kullanılarak bir diğer yöntem olan koronavirüs levhası ile yapılır. Firmamız ek olarak koronavirüs standı üretimi de gerçekleştirmektedir.

Bu levhaların üzerine gerekli bilgilendirmeler ve uyarıların baskıları yapılarak kişilerin gerekli bütün yasaklara dikkat edilmesi sağlanır. Kişilerin bulundukları ortamda hangi kurallar geçerli ne gibi kurallara uyulması gerek kişiyi bu özel levhalar ile bilgilendirmesi yapılır. Belirli cisim ve malzemelerle yapılan bu levhalar kişilerin hayatlarına oldukça büyük bir kolaylık sunar. Firmamız tarafından yapılan bu koronavirüs levhası kaliteli ham maddeler kullanarak dayanıklı ve kullanılabilir bir şekilde imalatı yapılır. Ek olarak korona virüs standı da üretmekteyiz.

Firmamız koronavirüs levhası hazırlarken en doğru bilgiyi verecek ve anlaşılabilir olacak şekilde üretim yapar. Hizmetlerimizde malzemeden ve malzemenin kalitelisinden ödün vermeyerek tüm insanlığın hizmetine sunulur. Yaklaşık bir buçuk sene gibi bir süredir başımızdan eksilmeyen bu korana virüs tehditti tüm insanları endişelendirmekte tedirgin eder. Kişiler bir yandan hayatlarını sürdürme çabası içindeyken bir yandan da uyması gereken bir takım hususlar vardır. Bu yüzden kişilerin yaşamlarını etkileyen bu kurallar günlük hayatta zorluk yaşamalarına neden olur.

Günümüzde ihtiyaç duyan coronavirüs  levhası kişilere bilgi ve uyarı vermek amacı ile kullanılır. Kendi çapında bir takım özellikleri bulunan corona virüs levhaları kişilerin hayatlarını korumak amacı ile üretilmektedir. Bu levhaların özellikler şu şekildedir:

  • Koronavirüs levhası uyarıcı işaretler taşıır.
  • Üzerinde bulundurduğu uyarıcı bilgilendirici işaret ve yazılar sayesinde kişinin gereken önlemleri almasını sağlar.
  • Firmamız tarafından levhalar çok dayanıklı ve sağlam bir şekilde üretilerek kişilerin hizmetine sunulur. Aynı zamanda birçok farklı pleksi çeşitleri ürünlerimiz içinde yer almaktadır.
  • Levhalarımız anlaşılabilecek bir şekilde hazırlanır ve kişilerin gerekli bilgilerden yararlanılması sağlanır.