MorPleks Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Mor Pleks Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Pleksi ve Pleksiglas imalat fabrikası Mor Pleks Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. 2005 yılından bu yana İstanbul Bayrampaşa’da ve diğer şubelerinde sizlere hizmet vermektedir.

Genç ve dinamik kadrosu, pleksiglas üretim tasarım noktasındaki yenilikçi yaklaşımı, çözüm odaklı bakış açısı ve her şeyden önce sektörel güvenilirliği ile kendine has farkını ortaya koymayı başarmıştır. Sahip olduğu deneyimli kadrosu ve yüksek teknolojik çözümleri ile sizlere her zaman en iyi ve kaliteli hizmeti sunmaktadır.

Pleksi ürünleri üretimi sürecindeki yetkinliği ve deneyimi, yetiştirmiş olduğu kalifiye insan kaynağı, ürün tedarikçileri ile olan geniş ve güvenilir ağı Mor Pleks’i rakiplerinden ayıran en önemli detaylardır. Müşterilerinin farklı ihtiyaç ve beklentilerine hızlı bir şekilde cevap verebiliyor olması da sektörde tercih edilir bir marka olmasındaki en büyük etkenlerdendir. Sizlere farklı pleksiglas çeşitleri noktasında profesyonel hizmet sunmaktadır.

Gerçekleştirdiği her işin bir sonraki işlerine referans olacak şekilde kaliteli olmasını hedefleyen Mor Pleksi olarak dürüstlük ve samimiyet ile her geçen gün büyümekte olan pleksiglas sektöründe siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti, en uygun koşullarda ve tam olarak ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde sunmak için çalışmaktadır. Daha önce gerçekleştirdiğimiz işlere ait örnekleri referanslar bölümünden veya galeri sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Yüksek Kaliteli Üretim

Tüm ürün ve hizmetlerde dünyadaki en son teknolojik yeniliklerin kullanıldığı tasarım ve üretim süreci

17 Yıllık Deneyim

2005 Yılından bugüne kadar tam 17 yıldır aynı heyecan ile devam eden sektörel bilgi birikimi ve deneyim.

Sınırsız Ürün Çeşidi

Türkiye'deki en yetkin teknolojik ve tasarım altyapısı sayesinde neredeyse sınırsız ürün çeşidi imkanı.

Kalifiye İşgücü
0%
Sınırsız Ürün
0%
Yüksek Teknoloji
0%
Modern Tasarım
0%