Hakkımızda - Biz Kimiz? Morpleksi İstanbul | Pleksi ve Pleksiglas İmalat Fabrikası


Hakkımızda - Biz Kimiz? Morpleksi İstanbul | Pleksi ve Pleksiglas İmalat Fabrikası

Mor Pleks Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Pleksiglas İşleme Sektöründe 2005 Yılndan Bu Yana Hizmetleri, Genç ve Dinamik Kadrosuyla Yakalamış Olduğu Sinerji ve Çözüm Üretkenliği İle Sektörün Güvenilir Firmaları Arasında hakettiği Yerini Almıştır.

Vizyonumuz
Verdiğimiz Tüm Hizmetlerde Türkiye'de ve de Dünya'da Geçerli Olan Tüm Yenilik ve Teknolojileri Kullanarak En İyi Ürün ve Hizmeti Sunabilme Yeteneği ve Bunun Kararlılığına Sahip Olabilmek Adına Tüm İmkanların Seferber Edebilmektir.

Misyonumuz
Pleksi Ürünleri İmalat ve Satışı, Akabinde Satış Sonrası Sağladığımız Hizmetlerimizle Güvenilirlik ve İş Ahlakını Ön Plana Çıkartarak Siz Değerli Müşterilerimizin Aklında ve de Kalbinde Yer Edinebilmektir.

Kalite Politikamız
Firmamız Değişen Teknolik Gelişmeleri Yakından Takip Eden ve Bu Değişimleri Kullanan Bir Firmadır.
Pleksiglas Şekillendirme, Eğim, Büküm, Şekillendirme, Şişirme, Bombeleme, Cnc router, Cnc Lazer Kesim İşlemeleri İle Müşteri Memnuniyetinin En Üst Düzeyde Sağlanması İçin Gerek Fiyat Gerekse Teslimatta Kalite Yönetim Sistemine En Uygun Şartlarda Hizmet Verebilmek, Müşteri İhtiyaç ve Beklentilerinin Karşılanması Amacı İle Planlı Bir Şekilde Kalite İyileştirme Çalışmalarına İvme Kazandırmaktır.

 Felsefemiz Rekabet Etmek Değil, Sizin Memnuniyetinizdir.

 

 

 

 

 

 

 

 
Copyright © 2011 - 2021 Morpleksi İstanbul | Pleksi ve Pleksiglas İmalat Fabrikası pleksi