Günümüzde pleksi kullanım alanları oldukça yaygın. Kolay şekil verilebilen pleksi eczane standı, gözlük standlarıtakı standları, ilaç standları, broşürlük standı, kozmetik standı gibi ürün teşhir standlarının yapımında kullanılıyor. Pleksi camdan daha dayanıklı bir materyaldir. Bu nedenle akvaryum gibi ürünler de pleksiden üretilmektedir. 

Pleksi̇ plaka ile üretilen gözlük teşhir standı ürünlerin daha görülebilir bir şekilde teşhir edilmesini sağlar. Pleksi kullanımının çok fazla tercih edilmesinin nedenleri arasında maliyetinin düşük olması ve uzun ömürlü bir şekilde kullanılabilmesinden dolayıdır. Firmamızdan kullanılarak üretmiş olduğumuz stand çeşitleri müşterilerimizin bizden talep etmiş oldukları ölçülerde üretilir. Her türlü pleksi ürün standları ihtiyacınız için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Gözlük standlarıtakı standları, bijuteri standları ilaç standları ve çok daha çeşitli teşhir ürünün standlarının yapımında kullanılan pleksi renkli ve renksiz çeşitleri bulunan plastik bir materyaldir. Hafif yapısı sayesinde kolay bir şekilde işlenebilir delinebilir ve kesilebilir. Pleksi genel olarak plastik cam olarak adlandırılır. Görünüm açısından da son derece şık ve aynı zamanda kullanışlı dikkat çeken bir materyal olan pleksi camdan daha hafif ve daha dayanıklıdır.

Pleksi birçok farklı malzeme ile uyum sağlar. Kullanılmış olduğu mekanlarda şeffaf ve geniş bir görünüm yaratır. Firmamızda her türlü pleksi üretimi yapılıyor. Pleksi ihtiyacınız olan her alan için firmamız ile iletişime geçerek bizden hizmet alabilirsiniz. Pleksi imalatı konusunda 20 yıllık deneyime sahibiz.

Kullanım açısından oldukça kullanışlı olan pleksi cama oranla 6 kat daha dayanıklıdır. Kırıldığı zaman kırılan uç kısımlarda kesicilik yoktur ve kişiye zarar vermez. Pleksi güneşin zararlı ultraviyole ışınlarına karşı dayanıklı olan bir materyaldir.

Ayrıca pleksi kimyasallara karşı dayanıklıdır ve zararlı olmayan bir yapısı vardır. Basınç uygulandığı zaman form alır ve delinerek ısı ile ya da kesilerek şekil verilebilir. 

Firmamızda her alanda kullanılan pleksi üretimi yapıyoruz. Her türlü gözlük standı gibi pleksi stand ihtiyaçlarınız için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Firmamızda her ve boyutta pleksi gözlük standı üretimi yapılıyor.