Fason lazer kesim pleksi son zamanlarda çokça kullanılan plastik bir cam çeşididir. Pleksi renkli veya renksiz olarak çok fazla çeşide sahiptir. Aynı zamanda pleksi saydam veya yarı saydam olarak da üretilen bir materyaldir. Pleksi ısıya karşı olan direnci az olan bir materyal olduğu için kolayca ısı ile şekil verilebilir.

Ayrıca pleksiler de yer alan birçok farklı kesim çeşidi ile kolaylıkla en iyi şartlarda en düzgün şekillerin verilmesi mümkün. Lazer tezgahlarında yalnızca makineler ile yapılır ve hiçbir şekilde insan eli değmediğinden dolayı neredeyse tamamen hatasız bir şekilde kesim sağlanır. Firmamızda her türlü lazer kesim hizmeti vermektedir.

Elbise ceket etek pantolon gibi pastalı kesilmiş olan ve dikimden hemen önceki ürünlerinizi firmamıza getirmeniz halinde istemiş olduğunuz desenleri ürünlerin üzerine çok kısa bir sürede fason lazer kesim ile uyguluyoruz. Firmamız olarak müşterilerimizin ihtiyacına uygun profesyonel çözümler sunuyoruz. Ek olarak fason deri kesim hizmeti de sunmaktayız.

Tekstil suni deri ve kumaş üzerine yapılacak olan lazer kesim taleplerinizi problemsiz bir şekilde birinci kalitede sağlıyoruz. Firmanızın yüksek kapasitesi ile planlamış olduğunuz sürede tüm pleksi lazer kesim hizmetlerimizi pratik ve titiz bir şekilde uyguluyoruz. Her türlü pleksi imalatı işleri için firmamız ile irtibat kurarak bizden bilgi ve hizmet alabilirsiniz. 

Pleksiglas kesim bu materyalinin en iyi ve en düzgün bir şekilde kesilmesi amacı ile kullanılan yöntemler arasında yer alır. Ayrıca CNC lazer kesim veya ahşap kesim en popüler işlemler arasında da yer alır. Pleksi lazer kesim, mimaride vitrin camlarında stantlarda ve daha birçok yerde kullanılıyor.

Şirket ya da şahsi olarak kolay bir şekilde lazer kesimini firmamıza yaptırabilirsiniz. Lazer kesim fiyatları kesim yapılacak olan materyalin şekline ve boyutlarına bağlı olarak değişkenlik gösterir. Firmamız olarak sizlere en ekonomik fiyatlar ile lazer kesim hizmeti sunuyoruz. Pleksi fason lazer kesim için firmamız ile irtibat kurarak bizden bilgi alabilir ve hizmet talep edebilirsiniz..