Fason deri kesim genellikle çanta cüzdan ayakkabı ve çeşitli tekstil malzemeleri için deri kullanılır. Bu kadar çok ürün çeşitliliği sebebiyle piyasadaki miktarı bu talebe karşılayamayacak düzeydedir. Fason kesim üreticileri son yıllarda suni deri üretimi yapıyor ve bu deriler piyasada kullanılıyor. Ayrıca suni deri daha ekolojik ve hayvan dostu bir ürün olması nedeniyle çok tercih ediliyor.

Suni derinin hakiki deriye oranla ekonomik olması sektörde en çok aranan ürün haline gelmesini sağlamıştır. Firmamız olarak müşterilerimizin bizden istedikleri her ölçüde ve özellikte deri kesim işleri yapıyoruz.

Fason deri kesim kullanım alanları arasında çanta ayakkabı cüzdan gibi ürünler yer alıyor. Suni deriler tekstil sektöründe en çok aranan ürünler arasında Ayrıca mobilya sektöründe de talep görüyor koltuk döşeme işlerinde bu deriler tercih ediliyor. Suni deriler otomotiv sektöründe araç içi döşemeler için kullanılıyor. Suni derinin bir diğer kullanım alanı ise ofis mobilyalarıdır.

Gemi sanayisinde de tercih edilen suni gemi içi ve yat döşemelerinde kullanılıyor. Kullanım alanı oldukça yaygın olan suni deri kırtasiye malzemelerinin üretiminde de tercih ediliyor. Dosya defter klasör gibi kırtasiye ürünlerinin kaplama işlemlerinde kullanılıyor. Mor Pleks olarak suni derinin kullanılacağı her alanda özel fason deri kesim çalışmaları yapıyoruz. Ek olarak fason lazer kesim hizmetimiz de bulunmaktadır. Bu noktada ise pleksi ürünler için neredeyse sonsuz çeşidimiz olduğunu bilmenizi isteriz.

Fason kesim işlemi firmamız tarafından müşterimizin vermiş olduğu siparişe göre tasarım ve ölçülendirme ile yapılır. Ölçüsü alınan deriye firmamız tarafından seri kesim işlemi uygulanır. Ayrıca özel siparişe göre yapılan kesim işlemi esnasında bantlama işlemi de yapılıyor. Birden çok parçalar şeklinde üretilmiş olan deriler için montaj işlemi yapılır.

Firmamız olarak siz müşterilerimizin talebi doğrultusunda her özellikte ve ölçüde fason kesim çalışması yapıyoruz. Deriyi isterseniz sistemin edebilirsiniz isterseniz biz sizin için sağlarız. Bu aşamada en uygun pleksiglas fiyatları ile sizlere yardımcı oluyoruz. Ayrıca firmamızda kişiye özel ve adet bazlı deri kesim işlemlerimiz mevcut.  Fason deri kesim işlemleri ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için firmamıx ile iletişime geçebilirsiniz.